1. Czy muszę być profesjonalnym sportowcem, żeby wziąć udział w The Color Run™ (TCR)?

Absolutnie nie! W The Color Run™ udział może wziąć każdy, kto tylko ma na to ochotę. Nie musisz biec przez całe 5km, możesz przebiec połowę lub po prostu przejść ten dystans. Najważniejsze, żebyś się dobrze bawił i przeżył z nami najbardziej kolorowe wydarzenie tego roku! 🙂

2. Czym jest zespół The Color Run™ i jak mogę go utworzyć?

Aby utworzyć zespół The Color Run™ zarejestrujcie się minimum w 4 osoby* (dorosłe), a następnie wymyślcie nazwę swojej grupy (jaką tylko chcecie)! Podczas The Color Run™ będziecie się wspierać, motywować i dzielić radością. Czy tak nie jest jeszcze weselej?

* Każda osoba z zespołu może wybrać swój ulubionego pakiet.

** Po rejestracji teamu można dopisać do niego nowe osoby! J Każda nowa osoba może skorzystać z opcji „Dołącz do drużyny”. Podczas rejestracji należy podać kod zespołu. Kod posiada każdy zarejestrowany członek zespołu. Można go znaleźć na bilecie lub w profilu (link był wysłany w wiadomości z potwierdzeniem rejestracji) w zakładce „Zespół”.

3. Co jest zawarte w cenie biletu The Color Run™?

Przygotowaliśmy dla Was 3 różne pakiety startowe, a dodatkowo na mecie czekać będą medale.
Informacje o zawartości pakietów znajdziesz przy rejestracji oraz na stronie wydarzenia.

Pamiętaj! Maksymalnie 10 dni przed wydarzeniem otrzymasz od nas email ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat wydarzenia The Color Run™, w którym weźmiesz udział.

Chcesz dołączyć do naszego wydarzenia jako sponsor? Napisz na adres: poland@thecolorrun.com.

4. Czy The Color Run™ to organizacja charytatywna albo organizacja non-profit?

The Color Run™ nie jest ani organizacją charytatywną ani organizacją non-profit. Jest firmą, zajmującą się organizacją wyjątkowych eventów na najwyższym poziomie.

5. Czym inspirowaliśmy się przy organizacji The Color Run™?

The Color Run™ to radość, zdrowie i moc pozytywnej energii! Przy organizacji The Color Run™ inspirowaliśmy się m.in. magicznym światem Disney’a, hinduistycznym świętem wiosny Holi oraz wydarzeniami z całego świata, motywującymi do zdrowego i szczęśliwego życia. Nasze motto to:

Be healthy,

Be happy.

Be You.

6. Czy mogę pobiec także z wózkiem i z moimi dziećmi?

Tylko pod jednym warunkiem… jeśli jesteś gotowy na bycie najbardziej pozytywnym i najradośniejszym rodzicem na świecie! Wszystkie dzieci poniżej 10 roku życia uczestniczą w The Color Run™ za darmo! (Warunkiem jest ich wcześniejsza rejestracja).
Darmowa rejestracja umożliwia start w biegu tylko z numerem startowy.

Jeżeli chcesz wykupić pakiet startowy z koszulką i medalem dla swojej pociechy, wybierz przy rejestracji opcję „pakiet dla najmłodszych”. Koszt pakietu wynosi 45zł

7. Zarejestrowałem się, jednak chcę dopisać dziecko. Jak mogę to zrobić?

Każda zarejestrowana osoba w potwierdzeniu otrzymała link do swojego profilu. W profilu w zakładce „Opłaty i bilet” znajdują się dwa przyciski: dla dziecka poniżej 10. roku życia oraz dla osoby nieletniej powyżej 10. roku życia.

8. Rejestrowałem siebie i dziecko, jednak otrzymałem tylko jeden bilet. Co z drugim?

Pakiet dziecięcy jest na bilecie osoby, do której zarejestrowane jest dziecko. Oba pakiety (opiekuna i dziecka) są na bilecie opiekuna.

9. Czy jest przewidziana osobna krótsza trasa dla dzieci?

Nie ma osobnej trasy dziecięcej. Dzieci mają taką samą trasę jak dorośli, ale prosimy pamiętać, że nie muszą biec. Mogą spokojnie przejść spacerowym tempem, nie ma limitu czasu, w którym muszą pokonać trasę.

10. Czy na wyścig mogę zabrać mojego zwierzaka lub rower, hulajnogę?

Niestety nie. Zależy nam na bezpieczeństwie uczestników oraz zwierzaków, które bardzo kochamy.

11. Czy istnieje limit wiekowy dla uczestników The Color Run™?

Nie ma żadnych limitów wiekowych! Możesz uczestniczyć w naszym wydarzeniu mając 1 rok, jak i 99 lat. 🙂 Dzieci poniżej 10 roku życia uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Żeby móc uczestniczyć w The Color Run™ dzieci muszą być uprzednio zarejestrowane.

12. Czy jest możliwość zakupienia koszulki mniejszej niż S lub większej niż XL?

Koszulki mają tylko rozmiary S, M, L, XL. Inne rozmiary są niedostępne.

13. Nie mogę wziąć udziału w biegu. Czy mogę przekazać pakiet innej osobie?

Tak. Prosimy o dane nowej osoby: imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, datę urodzenia. Prosimy wysłać je na bilet@thecolorrun.com najpóźniej na 2 tygodnie przed biegiem. Nie gwarantujemy zmiany rozmiaru koszulki – zmiana w zależności od dostępności.

14. Opłaciłem dziś bilet przelewem tradycyjnym/na poczcie i nie dostałem jeszcze potwierdzenia rejestracji

Księgowanie płatności wykonywanej przelewem tradycyjnym lub na poczcie trwa do 4 dni. Potwierdzenie rejestracji wraz z biletem zostanie wysłane, jak tylko otrzymamy potwierdzenie płatności, tak więc może to zająć kilka dni. Prosimy o kontakt jeśli w czasie tygodnia od opłacenia nie otrzyma Pan/Pani potwierdzenia rejestracji.

15. Chcę zmienić dane w profilu (mail, rozmiar koszulki) jednak nie widzę takiej opcji. Jak to zrobić?

Prosimy o wiadomość na adres bilet@thecolorrun.com, w której poda Pan/Pani co powinno zostać zmienione

16. W jakich miastach odbędzie się The Color Run?

The Color Run 2017 odbędzie się w czterech miastach. 29.04 zawitamy do Dąbrowy Górniczej, 20.05 do Poznania. W czerwcu odwiedzimy Warszawę, a na wrzesień szykujemy dla Was jeszcze jeden bieg – informacja o dacie i lokalizacji wkrótce.

17. Gdzie znajdę punkt startowy, w którym mogę odebrać pakiet The Color Run™?

Dokładnych informacji gdzie znajduje się punkt startowy, szukaj na stronie wydarzenia na tydzień przed jego rozpoczęciem. Każdy z zarejestrowanych uczestników otrzyma także e-mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

18. Czy ktoś inny może odebrać za mnie pakiet startowy?

Tak! Poproś znajomego aby przyszedł do nas z Twoim biletem, wtedy otrzyma pakiet bez problemu.

19. Czy muszę być ubrany cały na biało?

Najważniejsze, żeby każdy uczestnik biegu miał białą koszulkę. Oczywiście może znajdować się na niej nazwa zespołu. Reszta Twojego stroju nie musi być biała, ale pamiętaj, że im mniej kolorów masz na sobie na początku biegu, tym bardziej pokolorowany przekroczysz metę!

20. W jaki sposób uczestnicy zostaną „pokolorowani”?

Na całej trasie czekać będą osoby, których głównym zadaniem będzie dopilnowanie, aby po skończonym biegu uczestnicy wyglądali jakby właśnie przebiegli przez najpiękniejszą tęczę.

21. Na czym polega „kolorowanie” na mecie wyścigu?

Na mecie wyścigu, uczestnicy, którzy zakończyli bieg, będą co 15 minut witać kolejnych przekraczających linię mety, dorzucając kolejną porcję koloru. Każdy uczestnik otrzymuje kolorową paczkę w swoim Pakiecie Startowym TCR, ale oczywiście możesz dokupić ich więcej w dniu wydarzenia.

22. Czy farby z The Color Run™ niszczą ubrania oraz buty?

Zazwyczaj nie ma żadnych problemów z wyczyszczeniem ubrań oraz butów. Oczywiście, im szybciej wrzucisz rzeczy do pralki, tym łatwiej spierzesz farby. Sugerujemy jednak, abyś wybrał ubrania, których nie jest Ci szkoda pobrudzić.

23. Czy przez rozpryskiwanie barwników mogę mieć problem z widocznością podczas biegu oraz problem z oddychaniem?

Nasze barwniki są w 100% naturalne i w żadnym stopniu nie wpływają negatywnie na zdrowie. Zapewniamy, że podczas biegu nie będziesz mieć problemów z oddychaniem oraz dobrą widocznością. Choć niektórzy z uczestników zakładają okulary oraz maskę zakrywającą usta.

24. Czy farby zniszczą mi tapicerkę w samochodzie?

Nasze farby są w 100% naturalne oraz łatwo spieralne. Większość uczestników zanim wsiądzie do samochodów zmienia ubrania lub zakrywa tapicerkę ręcznikami.

25. Czy tylko uczestnicy The Color Run™ mogą uczestniczyć w imprezie po ukończonym biegu?

Udział w imprezie może wziąć każda osoba, która kupiła bilet.

26. Czy telefony oraz aparaty nie zostaną uszkodzone przez farby?

Zalecamy, abyś telefon lub aparat schował w ochronną, plastikową obudowę. Pamiętaj, że nasi fotografowie będą cały czas czujni i zrobią mnóstwo fantastycznych zdjęć. 🙂

27. Czy The Color Run™ ma limit czasowy?

Nie! Biegniesz lub idziesz tak długo, jak tylko masz na to ochotę. Pamiętaj, że w naszym wydarzeniu chodzi o dobrą zabawę, a nie o rywalizację. 🙂

28. Czy istnieje możliwość zwrotu kosztów?

Niestety, ze względu na specyfikę naszej imprezy, nie jest to możliwe. Zanim się zapiszesz, upewnij się, że będziesz mógł uczestniczyć w The Color Run™.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł do nas dołączyć pamiętaj, że zawsze możesz odebrać swój pakiet TCR™. Będzie nam również miło jak przybijesz z nami piątkę. 🙂

29. Czy mogę brać udział w The Color Run™ jeśli jestem w ciąży?

Pewnie, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie. Najlepiej skonsultuj się w tej sprawie z lekarzem. Pamiętaj, że nie musisz biec, możesz spacerować. Dodatkowo nasze barwniki są 100% naturalne. Zalecamy jednak, żebyś zabrała okulary oraz maskę zakrywająca usta i nos.

30. Co się stanie jeśli w dniu The Color Run™ będzie zła pogoda?

Mały deszczyk nie jest w stanie nas powstrzymać przed najbardziej pozytywnym wydarzeniem tego roku! Jeśli jednak okaże się, że pogoda będzie wyjątkowo niesprzyjająca, będziemy Was na bieżąco informować o dalszych krokach.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie, napisz: poland@thecolorrun.com!
Zawsze chętnie pomożemy 🙂